• Mecidiyeköy, Fulya Mahallesi, Büyükdere Cd. No:56 Daire:10, 34387 Şişli/İstanbul

Sağlık Turizmi

image

Sağlık Turizmi

Yurtdışındaki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, bu ülke vatandaşlarının diş tedavilerinde İstanbul’u seçmelerini sağlıyor.

Sağlık turizminin hızla gelişmesi sonucunda, İstanbul’a gelen bir turist, konaklama uçak ve diş tedavi gibi masrafların toplamının, herhangi bir Avrupa ülkesindeki sadece diş tedavi masrafından daha az olduğunu görmektedir. 

Ayrıca gelmişken tarihi ,coğrafi ve doğal güzelliği anlatılmakla bitmeyen ülkemizi görmek ve medeniyetler şehri İstanbulu yaşama fırsatı bulmaktalar.

Sağlık turizminde asıl olan tedavidir. Diğer konaklama ve tatil imkanları tedavi süreci boyunca hastalarımızı rahat ettirebilme, boş zamanlarını değerlendirebilme adına düzenlenmiş organizasyonlardır.Yurtdışında ki hastalarımızdan öncelikli olarak isteğimiz bulundukları ülkede ki bir diş kliniğinde PANORAMİK X-RAY diş filmini çektirip info@dentorjin.com adresine mail atmaları olacaktır.

Bu filme göre diş tedavileri hem maliyet olarak hem de süre olarak doktorlarımız tarafından değerlendirilir.

Ortaya çıkan tabloya göre ister bizim paketlerimizden birini seçerek isterse kendi ayarlayacağı bir programla tedavi sürecini başlatmış olur.